Oferty specjalne

 

OFERTA POBYTU NA FERIE ZIMOWE 2022

 

Możliwość zamówienia śniadania w cenie 25 zł za osobę oraz obiadokolacji składającej się z 3 dań w cenie 35 zł za osobę. Posiłki są serwowane u lokalnych górali 150 metrów od naszych Apartamentów. 

Dostawcą produktów są lokalni górale, którzy przywiązują wysoką wagę do uprawiania i sporządzania naturalnych produktów. W menu między innymi: swojski twaróg, mleko, kiełbasa oraz smalec.

 

 

APARTAMENT RODZINNY Z TARASEM.

4 osobowy, możliwa dodatkowa dostawka dla jednej osoby.

Salon z rozkładaną sofą i aneksem kuchennym, osobna sypialnia i łazienka z prysznicem.

 

pobyt 5 dniowy            2.750 zł

pobyt 6 dniowy i dłużej           500 zł za dobę

 

APARTAMENT RODZINNY SUITE Z BALKONEM. 

4 osobowy, możliwa dodatkowa dostawka dla jednej osoby.

Salon z dwoma rozkładanymi sofami, osobna kuchnia i łazienka z prysznicem.

 

pobyt 5 dniowy            2.500 zł

pobyt 6 dniowy i dłużej           450 zł za dobę

 

APARTAMENT STUDIO (2 OSOBOWY).

Salon z z rozkładaną sofą i aneksem kuchennym, osobna łazienka z prysznicem.

pobyt 5 dniowy            1.750 zł

pobyt 6 dniowy i dłużej           300 zł za dobę

 

Rezerwacji można dokonać kontaktując się z nami drogą mailową lub telefoniczną,
a potwierdzeniem jej dokonania jest wpłata 50% zaliczki.

 

KONTAKT:

T: +48 601-270-201; +48 604-242-561

apartamenty@5wierchow.pl; 5wierchowapartamenty@gmail.com 


 

OPIS WYPOSAŻENIA APARTAMENTÓW 

 

Apartament rodzinny z tarasem - powierzchnia 34 m2, na którą składa się: sypialnia, salon z aneksem kuchennym i łazienka. W sypialni znajduje się podwójne łoże (140/220), stolik nocny i dwie szafy. Salon zawiera część wypoczynkową oraz jadalnię z aneksem kuchennym. W części wypoczynkowej znajduje się rozkładana sofa, komoda i szafa. Do dyspozycji gości jest 43 calowy smart TV z dostępem do telewizji naziemnej, YouTube, Netflix i innych smart aplikacji. W części jadalnej znajduje się stół z czterema krzesłami oraz aneks kuchenny w pełni wyposażony: lodówko-zamrażarka, zmywarka, mikrofala, płyta grzewcza, czajnik elektryczny, serwis obiadowy, garnki, patelnia, szklanki, kubki i kieliszki do wina. W salonie znajduje się bezpośrednie wyjście na taras z widokiem na panoramę gór. Integralną częścią apartamentu jest łazienka z prysznicem, szafka łazienkowa oraz suszarka do włosów.

 

Apartament rodzinny suite z balkonem – powierzchnia 30 m2, na którą składa się: salon, kuchnia i łazienka. W salonie znajdują się dwie rozkładane sofy, dwie szafy na ubrania, komoda i ława. Do dyspozycji gości jest 43 calowy smart TV z dostępem do telewizji naziemnej, YouTube, Netflix i innych smart aplikacji. Z salonu jest bezpośrednie wyjście na balkon ze stolikiem i dwoma krzesłami do wyłącznej dyspozycji gości apartamentu. W kuchni znajduje się stół z czterema krzesłami oraz aneks kuchenny w pełni wyposażony: lodówko-zamrażarka, zmywarka, mikrofala, płyta grzewcza, czajnik elektryczny, serwis obiadowy, garnki, patelnia, szklanki, kubki i kieliszki do wina. Integralną częścią apartamentu jest łazienka z prysznicem, szafka łazienkowa oraz suszarka do włosów

 

Apartament studio – powierzchnia 20 m2, na którą składa się salon z aneksem kuchennym i łazienka. W salonie znajduje się rozkładana sofa, szafa na ubrania, komoda i stolik z dwoma krzesłami. Do dyspozycji gości jest 43 calowy smart TV z dostępem do telewizji naziemnej, YouTube, Netflix i innych smart aplikacji. W części kuchennej apartamentu znajduje się aneks kuchenny w pełni wyposażony: lodówko-zamrażarka, zmywarka, mikrofala, płyta grzewcza, czajnik elektryczny, serwis obiadowy, garnki, patelnia, szklanki, kubki i kieliszki do wina. Integralną częścią apartamentu jest łazienka z prysznicem, szafka łazienkowa oraz suszarka do włosów. Goście apartamentu mają dostęp do tarasu z korytarza na parterze.

 

Informujemy, że w naszym obiekcie możliwa jest realizacja Bonów Turystycznych, więcej informacji pod linkiem https://bonturystyczny.polska.travel